АртХаус Буд™ | Будуємо зараз

Зараз у процесі будівництва

Тут зібрані найсвіжіші проекти, що будуються на даний момент.

Ми намагаємось відобразити найсвіжіші новини з будівельних майданчиків по Україні.

Що будуємо:

  • Будинки і дачі
  • Літні кухні, гаражні приміщення
  • Комерційні заклади: кафе, ресторани, офіси, магазини, бази відпочинку
  • Технічні приміщення

Технології:

  • Каркасні будинки
  • ЕКО каркас із тех. коноплі
  • Панельно-каркасні будинки
  • Енергоефективні будинки
  • Еко будинки

Будівництво двоповерхового каркасного будинку. Новий будинок біля Львова, річка та ліс за 10км. Ідеальне рішення для сімї, відпочинку і життя

ЗАГАЛЬНА ПЛОЩА 217.95 м2
ЖИТЛОВА ПЛОЩА 74.56 м2
ГАБАРИТИ БУДИНКУ 10.6 м x 8.8 м
Тераса +

Будівництво дачного каркасного будинку, з фундаментом на геошурупах. Каркас з панелей утеплених мін ватою.

ЗАГАЛЬНА ПЛОЩА 38 м2
ГАБАРИТИ БУДИНКУ 8.0 м x 4.0 м
Гараж -

Коли у місті мало землі, а хочеться побудувати будинок під торгову точку, МАФ, хостел, подобову здачу, тимчасову споруду чи просто для себе приватне житло, але ти розумієш цінність ділянки, що колись захочеш її перекваліфікувати і використовувати у щось інше, але закопувати бетон на цій ділянці ви не хочете або вам складно зробити дозвіл на будівництва. То дуже хорошою альтернативою є будинок на гео-шурупах(металеві гвинтові сваї виготовленні на нашому виробництві оцинковані ) які монтуються за один день і на 2й день вже можна давати каркас будинку або стінові панелі.

Фундамент Геошрупи
Технології: панельно-каркасні будинки

Починаємо будувати новий каркасний будинок з тех. коноплі (на об'їзній м. Львова: Чишки-Винники) При будівництві каркасу будемо використовувати технологію стійок Ларсона.

Двохповерхова мрія з еко-матеріалів стане тим затишним родинним гніздом для родини у Київській області. Каркасний еко будинок з коноплі в Києві. Весна прийшла, час будувати, починаємо!

ЗАГАЛЬНА ПЛОЩА 187,55 м2
ГАБАРИТИ БУДИНКУ 150 м2
ГАБАРИТИ БУДИНКУ 11.1 м x 13.2 м
Гараж -

Будівництво дерев’яних будинків під ключ: мрія, готова до заселення!

Не бажаєте довго чекати? Не біда! Будівництво будинків під ключ – ідеальне рішення для швидкого проведення усіх інженерних та декоративних аспектів праці.

Чому? Усе дуже просто:

Існує заздалегідь підготовлений типовий проект. Проте це ніяк не означає втрати індивідуальності! За бажанням замовника можна легко змінити чи доповнити планування або ж обрати найбільш доцільне оздоблення.

Будівництво каркасних будинків – це, перш за все, можливості. Окрім індивідуальних побажань клієнта, який так часто потребує фахової підтримки є чудова нагода обрати один з величезної кількості планів. Вже за місяць після узгодження усіх нюансів та підписання контракту Вас чекає неминуче святкування новосілля! Будівництво каркасних будинків, ціни та ефект, котрий справить готова хатинка не залишать нікого байдужим!

Будівництво будинків: Ціни, які вас приємно здивують

Вартість з якою Ви зіштовхнетеся й подальша економія, вже у якості власника, стануть приємним доповненням до загального списку позитивних вражень від каркасного будівництва.

Каркасне будівництво під ключ та ціна задуму не вимагає від Вас володіти знаннями архітектури чи необмеженим бюджетом. Відчиніть двері у нове життя з легкістю та оптимізмом.

Як можливо пояснити такі скромні інвестиції?

Поєднання недорогих матеріалів, легкості та швидкості конструювання та відсутність громіздкої техніки – ось просте пояснення. Будівництво дерев’яних будинків під ключ – чудова нагода витратити якомога меншу кількість часу, зусиль та коштів задля омріяного помешкання чи бізнесу!

Залишились запитання?

Заповніть форму і Наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом!

каркасні будинки