АртХаус Буд™ | Корисно знати | Особливості будівництва каркасних будинків з коноплі
каркасний будинок з коноплі

Особливості будівництва каркасних будинків з коноплі

Теплий, затишний, екологічний та надійний — саме таким має бути сучасний дім. Усім цим вимогам (і навіть більше!) відповідають будинки з коноплі. Тож сьогодні ми познайомимо вас із цією технологією: розкажемо про її особливості та переваги.

“Зелене” будівництво: що таке промислові коноплі?

Промислові коноплі — це матеріал, який людство використовує у побуті з давніх-давен. Мастила, текстиль та багато іншої сировини походять саме з посівних конопель, які вирощуються вже понад 12 тисячоліть.

Промислові коноплі та коноплі медичні (марихуана) — це рослини двох різних видів. На відміну від медичних, промислові коноплі виростають до 4 метрів заввишки всього за 4 місяці. Вони не містять психоактивних речовин та дозволені для легального вирощування з метою використання у промисловості.

Будівельний матеріал на основі конопель — справжня знахідка. Адже він легко повторює потрібну форму та швидко висихає. А опалубку можна знімати вже за пів години після укладання матеріалу.

Оскільки промислові коноплі швидко ростуть, такий матеріал ще і є доволі вигідним.

Додаткова перевага — екологічна користь такої рослини. Один гектар конопель у період росту може поглинати з атмосфери до 10 тонн вуглекислого газу.

Що таке каркасний будинок з коноплі?

Розчин на основі конопель використовується у якості утеплювача, адже має високі теплоізоляційні характеристики. Будинки, утеплені таким способом, витримують суворі зими — з температурою до -60 градусів, яка є навіть невластивою для наших регіонів.

Костриця промислових конопель, яку раніше вважали відходом виробництва тканин, у цьому випадку слугує цінною будівельною сировиною. Це — чудова альтернатива таким звичним утеплювачам, як мінеральна вата та пінополістирол.

При цьому, каркасні будинки з коноплі мають усі необхідні характеристики для комфортного життя. Вони швидко зводяться, а ремонт у власному житлі ви зможете робити одразу після закінчення будівництва.

Технологія будівництва каркасного будинку з коноплі

Під час будівництва використовується конопляний розчин на основі костри технічної коноплі, вапна, в’яжучого елементу та води. Всі ці компоненти змішуються у спеціальній машині. Далі розчин заливається, та утворює при застиганні матеріал під назвою “костро бетон”. Опалубку з матеріалу можна знімати вже за 30 хвилин — він застигає надзвичайно швидко.

Завдяки тому, що коноплі місять великий % кремнію, вони надійно з’єднуються з вапном і гарантують високу міцність конструкції. Але при цьому вага костро бетону на основі технічних конопель — у 7 разів легша, ніж у звичайного бетону.

А ще — костро бетон в рази легший від звичайної цегли. Його легко переносити по будівельному майданчику. Матеріал гарантує створення одночасно легких та міцних конструкцій.

Читайте також про скандинавський стиль в інтер’єрі

Переваги каркасних будинків з коноплі

Головними перевагами каркасних будинків з конопель є:

  • Швидке будівництво — роботи займають всього 90 робочих днів. Всі матеріали звозяться безпосередньо на вашу ділянку, потім проводиться конструювання дому. Й головний бонус — ремонт у такому будинку можна починати одразу. Не чекаючи, поки житло дасть усадку.
  • Довговічність — до 80-100 років експлуатації. Саме тому, такий будинок залишиться у спадок вашим дітям та онукам.
  • Тепло та затишок — житло з утеплювачем “промислова конопля” витримує суворі зими, та ефективно зберігає тепло. Це допоможе зекономити на опаленні: скоротити витрати на комунальні платежі у 2-3 рази.
  • Сейсмостійкість (стійкість до землетрусів). Каркасні будинки з технічної коноплі витримують землетруси до 8 балів по шкалі Ріхтера.

Додаткова перевага таких будинків — це екологічність. Утеплювальна суміш на основі костриці коноплі води, та природного в’яжучого елементу з вапном не містять шкідливих та токсичних компонентів.

Бажаєте замовити будівництво каркасного дому з коноплі, або дізнатися про цю технологію більше? З радістю проконсультуємо. Просто залиште свій номер телефону у формі для зворотного зв’язку, або подзвоніть нам!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>