АртХаус Буд™ | Про нас

Ми – команда “АртХаус Буд”, команда професіоналів, яка вже близько 10 років займається будівництвом ЕКО-будинків по всій Україні і території ЄС.

У портфоліо наших проектів нараховується близько 250 варіацій на будь-який метраж і смак наших клієнтів. Тому, звертаючись до нас, Ви точно зумієте знайти проект собі до душі і побудувати справжній будинок вашої мрії. Наприклад, вже близько 80 будинків нашого виробництва знайшли своїх щасливих володарів і були здані в експлуатацію.

Якщо ж Ви хочете чогось нестандартне і є своє бачення того, як буде виглядати Ваш будинок – наші архітектори з радістю втілять це в індивідуальному для Вас проект.

Responsive image
Responsive image

З ЧОГО ВСЕ ПОЧИНАЛОСЬ?

Наша компанія існує на ринку будівництва ще з 2008 року. За ці роки ми з маленького філіалу польської компанії «Файна Хата» виросли до торгової марки з всеукраїнським визнанням.

Перший будинок збудований для себе. І вже більше 8 років успішно і комфортно використовується його повноцінними власниками.
Паралельно цьому ми відкрити власне виробництво, яке повноцінно функціонує та забезпечує компанію матеріалами будівництва.

КАРКАС

Несущою частиною будівлі є дерев’яний каркас.

ЕКО-КАРКАС З ТЕХ.КОНОПЛІ

Основний відсоток готової споруди складає саме тех.конопля.

ПАНЕЛЬ

Несучою частиною будівлі є готові панелі, котрі складаються вже на буд.ділянці .

Responsive image

(фото нашого цеху по виробництву основних матеріалів для будівництва Вашого будинку мрії)

Responsive image

(заготовка сировини)

Залишились запитання?

Телефонуйте (067) 32 32 099

    Заповніть форму і Наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом!

    каркасні будинки