АртХаус Буд™ | Корисно знати | Розпилювальна піна Icynene в порівнянні до мінеральної вати та целюлози. Що краще ?
піна Icynene

Розпилювальна піна Icynene в порівнянні до мінеральної вати та целюлози. Що краще ?

Вибір утеплювального матеріалу для дому — важливе завдання. Він має не лише гарантувати збереження тепла, а й бути безпечним для здоров’я вашої родини. Тож чим краще утеплити енергоефективний будинок? Сьогодні порівняємо піну Icynene з мінеральною ватою та целюлозою за ключовими пунктами.

Що таке розпилювальна теплоізоляція Icynene?

Icynene — найсучасніша розробка в галузі пінополіуретанових теплоізоляційних пін. Вона не лише добре зберігає тепло, а й забезпечує високі показники звукоізоляції, не вбирає вологу, не шкодить здоров’ю людини та є дуже довговічною. Піна створена 30 років тому в Канаді, і протестована на ефективність за умови екстремально холодних температур.

Розпилювана теплоізоляція працює за принципом своєрідної куртки-вітровки для вашого житла: не дозволяє холодному повітрю проникнути всередину будинку. У той час, як дія інших утеплювачів спрямована більше на те, щоб не випустити тепло назовні.

Під час нанесення, теплоізоляційна піна не утворює ніякого пилу або шкідливих речовин в повітрі — вона є максимально безпечною.

Підходить розпилювальна теплоізоляція Icynene для приміщень різного типу. Її використовують як в житлових будинках, так і в комерційних приміщеннях.

Чим піна Айсінін відрізняється від целюлози та мінеральної вати?

Целюлоза та мінеральна вата — дуже популярні утеплювальні матеріали. Звичайно ж, вони мають ряд власних переваг, і досі широко застосовуються в ремонті та будівництві. Однак є декілька ключових відмінностей між цими утеплювальними матеріалами та сучасною теплоізоляційною піною Айсінін, які роблять очевидним вибір на користь останньої. Розглянемо найголовніші з них просто зараз.

1. Можливість ізолювати 100% площі будинку

Особливість піни Icynene полягає в тому, що вона розширюється в 100 разів після нанесення. Утеплювач заповнює всі важкодоступні місця — зазори та тріщини. Саме тому, дуже ефективно перешкоджає витокам повітря через них.

Мінеральна вата та целюлоза не можуть гарантувати такого ефекту. Оскільки з великою ймовірністю утворюється простір між стиками в теплоізоляційних шарах та пластинах. А значить — незначний витік повітря все ж можливий.

2. Піна Айсінін не накопичує вологу

На відміну від целюлози та мінеральної вати. Волога, яка накопичується в цих двох матеріалах, може значно знизити ефективність теплоізоляції, а також пошкодити будівлю. Саме через зайву вологу найчастіше розмножується цвіль, грибок на стінах.

 3. Максимальна довговічність

Розпилювана теплоізоляція Icynene не просідає з часом. Незалежно від того, як вона нанесена: горизонтально чи вертикально. Піна повторює форму та структуру будинку, тому може всідатися тільки разом із ним.

Целюлоза і мінеральна вата з часом просідають — виробники цього не приховують. Саме через просідання показники цих теплоізоляційних матеріалів з роками погіршуються.

 4. Безпечність для здоров’я

Формула розпилювальної теплоізоляції Icynene розроблена з турботою про наше здоров’я. До прикладу, утеплювач для дому Icynene H2Foam Lite виготовлений без формальдегіду, ГХФУ, ГФА. Під час розпилювання та після нього піна не виділяє шкідливих газів.

Своєю чергою, деякі скловолоконні утеплювачі, на відміну від піни, часто мають у своєму складі невеликий відсоток формальдегіду. Це не можна назвати критичним, адже виробники додають його у безпечних дозах. Проте повна відсутність такої речовини — все ж значно кращий вибір.

Читайте більше про альтернативні джерела енергії

 5. Піна Icynene не цікавить комах та гризунів

Шкідники не їдять таку теплоізоляцію та не утворюють у ній гнізда. Натомість целюлоза та мінеральна вата часто стають поживою та місцем проживання для мишей, крис, тарганів. Це особливо поширена проблема для будинків, розташованих у сільській місцевості.

Бажаєте дізнатися більше про утеплення будинку піною Айсінін? Залиште свій номер у формі для зворотного зв’язку або подзвоніть нам. Із задоволенням проконсультуємо!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>